Najlepsze narzędzie do pozycjonowania

zennoposter-best-priceDziś pozycjonowanie stron to w dużej mierze automatyzacja procesów z tym związanych. Nie jest tutaj istotne jaki kapelusz nosisz, czy czarny, biały czy może szary 🙂 Prawda jest jedna – ręcznie wszystkiego się po prostu nie da zrobić na taką skalę, by osiągnąć zamierzony sukces w bliżej określonym czasie. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie większość z Was albo zna, albo ci z Was, którzy zaczynają swoją przygodę z SEO i pozycjonowaniem, niebawem pozna.

Niewątpliwie w zbiorze softów każdego pozycjonera znajdzie się grupa sprawdzonych na rynku programów, o których skuteczności dowiadujemy się często albo od innych pozycjonerów albo czytając różne opinie w sieci. Do takich narzędzi należy z całą pewnością Zennoposter, który jest w pełni funkcjonalnym automatem do cyklicznych zadań, jakie mu powierzymy.

Co potrafi Zennoposter?

Po zakupie programu możemy poczuć mały niedosyt, gdyż aplikacja „sama z siebie” nie oferuje niczego – tak, nic nam Zenek sam nie zrobi. Do tego potrzebujemy templatki do Zennopostera (Zennoposter templates). Template czy z polskiego „templatka” to nic innego jak zaprojektowany schemat działania, które Zennoposter ma dla nas wykonać. Możliwości są praktycznie nieograniczone, podam tutaj kilka przykładów, do których można wykorzystać ten program:

  • zakładanie skrzynek mailowych;
  • rejestrację kont na forach dyskusyjnych;
  • rozpoznawanie skryptów stron internetowych;
  • operacje na plikach, słowach kluczowych, podanych linkach;
  • miksowanie tekstów synonimicznych i wykorzystywanie ich do dalszych działań;
  • zakładanie blogów na różnych platformach;
  • zamieszczanie wpisów w księgach gości;
  • pozyskiwanie wybranych elementów stron internetowych, na przykład adresy, numery telefonów czy adresy email firm z popularnych katalogów firm;
  • zakładanie kont w serwisach social media i wykonywanie w nich określonych zadań
  • i wszystkie inne działania, które użytkownik może w internecie wykonać ręcznie, ale chciałby te procesy przyspieszyć

Zennoposter wykorzystuje się nie tylko w pozycjonowaniu!

Zennoposter to nie tylko narzędzie wykorzystywane w linkowaniu. Stosuje się go również w marketingu szeptanym, czy przy tworzeniu własnego zaplecza. Możliwości jest na prawdę sporo. W sieci są tutoriale odnośnie tego jak wykonać dany szablon (templatkę), można się nimi posiłkować, jednak praktyka powoduje, że wykonywane przez nas templatki stają się coraz lepsze, i potrafią rozwiązać bardziej skomplikowane problemy.

Gdzie kupić Zennoposter?

Można go kupić klikając w ten link.

Którą wersję Zennopostera wybrać?

Do wyboru mamy 3 licencje. Osobiście używam wersji Professional, ze względu na nielimitowaną ilość wątków, jaką można tutaj zastosować (Threads). Jeśli jednak nie jesteś pewien czy wersja Professional będzie Ci potrzebna, wypróbuj Zennoposter Standard. W każdej chwili możesz napisać do supportu, że chcesz dopłacić i zmienić licencję na Professional. Nie robią z tym żadnych problemów.

Czy po wygaśnięciu subskrypcji, Zennoposter przestanie działać? Otóż nie, jeśli Twoja subskrypcja skończy się, nie będziesz mógł pobierać aktualizacji programów, które wyszły w okresie, w którym nie posiadasz już subskrypcji. W momencie, kiedy opłacisz jednak subskrypcję (po pół roku, po roku czy później), dostaniesz dostęp do możliwości pobrania narzędzia i zaktualizowania go do najnowszej wersji.

Professional Standard Lite
Wątki (Threads) bez limitu 5 1
Na ilu komputerach można instalować? 3 2 1
Działające jednocześnie kopie 1 1 1
Prędkość Proxycheckera maksymalna średnia wolna
Wsparcie Email TAK NIE NIE
Wsparcie Forum TAK TAK TAK
Cena $397 $197 $87
6 miesięcy aktualizacji $90 $50 $30
Kup Teraz Kup Teraz Kup Teraz

Zdecydowany? Wydaje mi się, że nie ma na prawdę na co czekać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *